Teenused

Valgusreklaam

Valgusreklaamide tootmine kujutab endast loomingu, disaini ja innovatsioon sünteesi.

See on üks meie lemmikaladest. Aastatega oleme välja töötanud ainulaadsed tootmisviisid, millega suudame kvaliteetseid tooteid klientidele pakkuda viivitusteta ning sõbralike hindadega.

Põhifookuses on meil erilahendustega valgusreklaamtähtede, -kastide ja -postide valmistamine ning paigaldamine.

Lisaks sellele pakume laia valikut kvaliteetseid erimõõtmelisi LED-ekraane ja LED-tabloosid nii sise- kui välistingimustesse. Tänu innovaatilisele tehnoloogiale on pildiedastus meie LED-toodeteldel väga selge isegi kõige päikselisemal päeval.

Võta julgelt meiega ühendust ning üheskoos leiame just Teile sobivad lahendused!

Valguspostid – ülimalt efektiivsed reklaamikandjad, mis annavad tarbijatele teavet ka firmade asukohast, täites niimoodi pilkupüüdva teeviida rolli. Lisaks täiustavad ka firma üldist kuvandit ja hõlbustavad konkurentidest eristumist ning klientide poolt äratundmist ja meeldejätmist.

Lihtne moodus omale lojaalsete klientide ja käibe kasvatamiseks!

realiseerimis_keskus
2015-01-13-13.14.28-2

Valmistame erilahendustega reklaamposte:

  • sise- ja välistingimustesse,
  • mõõtmetelt väikseid ja suuri,
  • nii osaliselt kui ka täielikult valgustatuna.

Meie valmistatud säravad valguspostid ei jää märkamatuks ei jalakäiatele ega ka autojuhtidele!

Valgustähed – materjalide, vormide ja suuruste mitmekesisus annab võimaluse kasutada valgustähti, kui äärmiselt efektiivset reklaamimisviisi ning täiustada ka ettevõtte üldist kuvandit.

Valguskastid – on linnareklaamis enimlevinud elemendid. Vormide mitmekesisus võimaldab kasutada seda nii väli- kui sisereklaamina. Soodne hind, mitmekordne kasutus (näiteks hilisem kujunduse vahetus) ning lühikeste tähtaegadega valmistamine – on nende suurteks eelisteks.

LED-ekraanid – on liikuva või muutva reklaami eksponeerimisviis. Innovatiivsed, pilkupüüdvad, ülifunktsionaalsed ja –efektiivsed valgusreklaamkandjad.

LED-tablood – liikuva tekstireaga teadetetahvlid, mis on ööpäevaringselt hästi vaadeldavad distantsilt ning isegi suure nurga alt.

Galerii