Teenused

Kuumpress ja tikand

Kvaliteetne ja isikupärane tekstiilikaunistus.

Pakume laias valikus võimalusi oma rõivaste ja muude tekstiilide kaunistamiseks kuumpressi ja tikandiga. Looge ainulaadne stiil ja eristuge turul erinevate logode, tähtede ja piltidega.

Kuumpress:

  • Logod ja tekstid särkidele, mütsidele ja muule: oleme spetsialiseerunud kvaliteetsete logode ja tekstide pealekandmisele erinevatele tekstiilidele. Ükskõik, kas teil on vaja kohandada ettevõtte tööriietust või luua oma kaubamärgile ainulaadne disain, meie kuumpress tagab elujõulise ja kauakestva tulemuse.
  • Kottide ja muude tekstiilide kaunistamine: Isikupärastage oma kotid, seljakotid ja muud tarvikud loomingulise ja kauakestva disainiga. Meie kuumpress tagab sujuva ja muljetavaldava tulemuse erinevate materjalidega.

Tikkimine:

  • Individuaalne lähenemine: Meie kogenud tikkijad pakuvad professionaalset tikkimist vastavalt teie soovile ja disainile. Unikaalsed tikandid töörõivastel, mütsidel, särkidel ja muudel tekstiilidel muudavad teie brändi või ettevõtte meeldejäävamaks.
  • Tikandid peavarjudele (mütsidele): Parandage oma brändi kuvandit kvaliteetsete tikanditega mütsidel. Pakume erinevaid tehnikaid ja efekte, et rõhutada teie unikaalset stiili.
  • Vastupidavad ja kulumiskindlad: Meie tikandid on väga kulumiskindlad ja säilitavad oma erksad värvid ka pärast korduvat pesu.

Tellige meilt kuumpressi- ja tikkimisteenused, et muuta oma tekstiilid ainulaadseteks ja pilkupüüdvateks toodeteks, millel on teie auditooriumile tugev mõju. Garanteerime kõrge kvaliteedi, professionaalsuse ja individuaalse lähenemise igale projektile.

kuumpress