Sellist lauset nagu „EI ole võimalik“ meie ettevõttes ei tunta. Meil ON kõik võimalik! Reklaamide valmistamisel oleme julged, uudishimulikud, valmis katsetama, püüame leida uudseid ning innovaatilisi lahendusi. Oleme alati valmis täitma ka kõige keerulisemaid ülesandeid, kuna Art Depoole meeldivad väljakutsed.

Meie tootmissektor on väga-väga lai. Valmistame erilahendustega valgusreklaamkaste ja -tähti, reklaamposte, bännereid, kleebiseid, mahulisi logosid, infostende. Lisaks sellele valmistame ka erineva kujundusega märke ja viitasid, uksesilte, ukse- ja majanumbreid, majajuhte ning muid reklaamiga seonduvaid elemente.

Vajadusel teostame ka reklaamide hooldustöid.

Võta meiega ühendust kohe ja küsi rohkem infot

Teie probleem on meile meeldivaks väljakutseks!

Reklaamide väljatöötamine, valmistamine, paigaldamine ning hooldustööd

Valgusreklaam

Valgusreklaamide tootmine kujutab endast loomingu, disaini ja innovatsioon sünteesi. See on üks meie lemmikaladest. Aastatega oleme välja töötanud ainulaadsed tootmisviisid, millega suudame kvaliteetseid tooteid klientidele pakkuda viivitusteta ning sõbralike hindadega.

Põhifookuses on meil erilahendustega valgusreklaamtähtede, -kastide ja -postide valmistamine ning paigaldamine.

Lisaks sellele pakume laia valikut kvaliteetseid erimõõtmelisi LED-ekraane ja LED-tabloosid nii sise- kui välistingimustesse. Tänu innovaatilisele tehnoloogiale on pildiedastus meie LED-toodeteldel väga selge isegi kõige päikselisemal päeval.

Võta julgelt meiega ühendust ning üheskoos leiame just Teile sobivad lahendused!

Valguspostid – ülimalt efektiivsed reklaamikandjad, mis annavad tarbijatele teavet ka firmade asukohast, täites niimoodi pilkupüüdva teeviida rolli. Lisaks täiustavad ka firma üldist kuvandit ja hõlbustavad konkurentidest eristumist ning klientide poolt äratundmist ja meeldejätmist. Lihtne moodus omale lojaalsete klientide ja käibe kasvatamiseks!

Valmistame erilahendustega reklaamposte:

 • sise- ja välistingimustesse,
 • mõõtmetelt väikseid ja suuri,
 • nii osaliselt kui ka täielikult valgustatuna.

Meie valmistatud säravad valguspostid ei jää märkamatuks ei jalakäiatele ega ka autojuhtidele!

Valgustähed – materjalide, vormide ja suuruste mitmekesisus annab võimaluse kasutada valgustähti, kui äärmiselt efektiivset reklaamimisviisi ning täiustada ka ettevõtte üldist kuvandit.

Valguskastid – on linnareklaamis enimlevinud elemendid. Vormide mitmekesisus võimaldab kasutada seda nii väli- kui sisereklaamina. Soodne hind, mitmekordne kasutus (näiteks hilisem kujunduse vahetus) ning lühikeste tähtaegadega valmistamine – on nende suurteks eelisteks.

LED-ekraanid – on liikuva või muutva reklaami eksponeerimisviis. Innovatiivsed, pilkupüüdvad, ülifunktsionaalsed ja –efektiivsed valgusreklaamkandjad.

LED-tablood – liikuva tekstireaga teadetetahvlid, mis on ööpäevaringselt hästi vaadeldavad distantsilt ning isegi suure nurga alt.

Kleebisreklaam

Kleebiste printimine

Püsiv trükk maksimaalse resolutsiooniga võimaldab meil toota fotokvaliteediga reklaami selle edasiseks kasutamiseks sise- või välisreklaamina. Unikaalne kombinatsioon printerist ja lõikavast plotterist võimaldab mitte ainult trükkida, vaid ka lõigata kujutise välja ühe tsükli jooksul. See annab piiramatud võimalused luua mitmesuguseid kleebiseid. Need võivad olla informatiivsed, reklaam- või dekoratiivkleebised, mida saab kasutada Teie äri esitlusmaterjalina.

Sõidukid

Ära lase firmaautol sulanduda ühenäolisse automassi – ole originaalne ning silmapaistev, kasuta kõiki võimalikke vahendeid ettevõtte reklaamimiseks. Autokleebis on tõeliselt unikaalne viis muundada kiiresti ja odavalt Teie sõiduki välimust. Paigalda kleebisreklaam ettevõtte sõidukile ning lase tal täita ka ”reklaamiagendi” rolli. Usu meid, see ei jää märkamatuks jalakäiatele ega ka autojuhtidele ning levib kodulinnast kaugemalegi!

Aknad ja vitriinid

Akvaariumit, terraariumit või ka tühja klaaspurki võib pidada kauniks, kuid meie valdkonnas on tühi klaaspind vaid kasutamata ressurss. Pane kõik enda kasuks tööle! Ära unusta, et aknad ja vitriinid on Teie äri visuaalsed visiitkaardid.

Bännerid

Bänner kujutab endast polüvinüülkloriidist (PVC) kangast, mis on sarrustatud ja neetidega tugevdatud. Kangale kantakse info värvilise isekleepuva kile või täisvärvilise trüki abil. Tänu oma mõõtmetele on bänner üks enim silmahakkavaid välireklaami liike. Üldjuhul paigaldame neid majade fassaadidele ja plankudele (ühe küljega bännerid) või riputame reklaamkanga näol üle tänava (kahe küljega bännerid).

Digitrükk ja fotoprint

Kõige soodsam viis reklaamsõnumi edastamiseks!

Teie äri erinevate esitlus- või reklaammaterjalide valmistamiseks on meil kõrgtehnoloogilised tööriistad, mis võimaldavad printida erinevatele materjalidele kvaliteetseid, erimõõtmelisi ja vastupidavaid mõistliku hinnaga tooteid. Seda kõike teostame lühikeste tähtaegadega ning vajadusel ka väikeste partiidena. Isegi, kui Teil ei ole kujundust, siis meie kvalifitseeritud disainerid teevad seda Teie eest, imetillukestest kuni hiiglaslikeni.

 • Flaierid
 • Kutsed
 • Voldikud
 • Visiitkaardid
 • Plakatid jne…

Sildid ja viidad

Valmistame erineva kujundusega silte ja viitasid.

 • Reklaamsildid
 • Uksesildid
 • Fassaadisildid
 • Majasildid
 • Hoiatussildid (erineva sisuga olmemärgid)
 • Ohutussildid iga valdkonna jaoks (tuleohutus, tööohutus, elektriohutus, evakuatsiooni sildid, esmaabi, ohtlikud ained ja kemikaalid)

Infograafika – majajuhid ja infostendid

Kujundame ja valmistame erilahendustega infostende, territooriumi- ja majajuhte sise- ja välistingimustesse, nii valgustatud kui ka valgustamata.

 • Infostendid
 • Majajuhid
 • Territooriumijuhid

Lasergraveerimine ja –lõikus

Otsid kohta, kus saaks teostada lasergraveerimist ja/või –lõikust? Oled õiges kohas, meil on kõik selleks olemas!

Meie kõrgtehnoloogilised tööriistad on ideaalsed peaaegu kõikide materjalide jaoks, kindlustades valmistoodete kvaliteedi, suure täpsuse ja eksklusiivsuse. Seda kõike saab teostadada lühikeste tähtaegadega ning vajadusel isegi väikeste partiidena.

Vastavalt kokkuleppele oleme valmis teostama ka näidise või proovitöö.

Eritellimustooted ja -teenused

Sellist lauset nagu „EI ole võimalik“ meie ettevõttes ei tunta. Meil ON kõik võimalik! Oleme julged, uudishimulikud, valmis katsetama, püüame leida uudseid ning innovaatilisi lahendusi. Oleme alati valmis täitma ka kõige keerulisemaid ülesandeid, kuna Art Depoole meeldivad väljakutsed.

 

Roll-Up stend ja X stend – need on kerged, väga mobiilsed ning võtavad transportimisel väga vähe ruumi. Nende ülespanekuks ja mahavõtmiseks kulub vaid loetud sekundid. Stende on ülimugav kasutada messidel, esitlustel, näitustel, müügikohtades või muudel üritustel. Suudame neid toota erimõõtmelistena välkkiirusel ning tagame nende pikkajalise kasutamise.

Vitriinide ja hoonete dekoreerimine

Sellel alal oleme nagu meigikunstnikud. Meie proffide käe all muundub kõik inetu ja igav hoopis šikiks ja rabavaks.

Köitev, ligimeelitav ja meisterlik kujundus on Teie äri üheks edu aluseks. Meie kogenud meeskond teab, KUIDAS luua kasutoov kujundus. Võite meid usaldada!

Vitriinide ja hoonete dekoreerimisel lähtume eesmärgist, et võimalikult meisterlikult äratada potentsiaalsetes klientides sümpaatiat ja luua moodus Teie käibe ning lojaalsete klientide kasvatamiseks.

Meie poolt dekoreeritud vitriinid ja hooned on köitvad, atraktiivsed ning meisterlikult teostatud.

Võta julgelt meiega ühendust ning üheskoos leiame just Teile sobivad lahendused!

Kuumpress ja tikand

Kuumpressi ja tikandi abil on võimalik dekoreerida rõivaid ja muid tekstiilesemeid erinevate logode, kirjade ja kujutistega.

 

 • Logod ja tekstid särkidele, mütsidele ja erinevatele tekstiilidele.

Tikanditega kaunistame:

 • tööriided
 • mütsid
 • särgid
 • kotid
 • muud tekstiilitooted

Masintikand on väga kestev ning kulumiskindel.